Sedí dva blázni a hrají šachy na kanálu.
Jeden říká: "To se nedá hrát, když nám ty figurky furt někdo krade!"
Sedí dva blázni a hrají šachy na kanálu.
Jeden říká: "To se nedá hrát, když nám ty figurky furt někdo krade!"
|
Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk |
|