Přijde Františka za Pepíčkem:

"Pepíčku, co by jsi dělal, kdyby si byl na stromě a pod tebou puma, lev a jaguár?"

Pepíček se zamyslí a odpoví:

"Skočil bych ze stromu dolů, nazul si Pumy, nasedl do Jaguara a přejel lva!"