Přijde Františka za Pepíčkem:
"Pepíčku, co by jsi dělal, kdyby si byl na stromě a pod tebou puma, lev a jaguár?"
Pepíček se zamyslí a odpoví:
"Skočil bych ze stromu dolů, nazul si Pumy, nasedl do Jaguara a přejel lva!"
Přijde Františka za Pepíčkem:
"Pepíčku, co by jsi dělal, kdyby si byl na stromě a pod tebou puma, lev a jaguár?"
Pepíček se zamyslí a odpoví:
"Skočil bych ze stromu dolů, nazul si Pumy, nasedl do Jaguara a přejel lva!"
|
Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk |
|